Klasyka z przytupem

Powrót do wydarzeń

Klasyka z przytupem

sobota, 16 listopada 2024 17:00

Krzeszowice

Już w sobotę 16.11.2024r. o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Krzeszowicach odbędzie się koncert zatytułowany "Klasyka z przytupem". Zaprezentuje się kwintet dęty w składzie: Paulina Sieja - flet, Monika Grądkiewicz - obój, Kinga Szumańska - klarnet, Zuzanna Bielecka - fagot, Aleksandra Wojewódzka - waltornia. Wybrzmią dzieła kompozytorów takich jak: W. A. Mozart, M. Mussorgsky, C. Debussy, a na deser usłyszymy słynną Błękitną Rapsodię - G. Gershwina. Koncert poprowadzi Adam Jamróz - dziennikarz radiowy. 

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki kameralnej na ten wyjątkowy koncert! Nie może Was zabraknąć w to sobotnie popołudnie!

Stowarzyszenie KINGArt

ul. Proszowska 70 32-700 Bochnia

Konto: BNP Paribas Bank Polska S.A. 46 1600 1462 1737 3959 8000 0001

KRS: 0001033363

NIP: 8681989676

REGON: 525181558

Stowarzyszenie wpisane do KRS przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

malopolska-loklaniemalopolska-loklanie2

Informujemy, że w celu optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb, korzystamy z plików cookies zapisywanych na urządzeniach użytkowników. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany tych ustawień oznacza akceptację stosowania plików cookies.